Дорогі жителі Коростенщини!

Дата: 19.03.2022 14:35

Повномасштабна війна в Україні розділила наше життя на до і після. Війна принесла горе в наш спільний дім, розділила родини, вимусила мирний народ взяти до рук зброю аби захищати свою батьківщину, своїх дітей від навали московської орди.

Щодня ми отримуємо звістки про численні бойові втрати ворога. Це підтверджує, що у нас сильна армія, впевнена в нашій Перемозі, яка не тільки захищає нас з вами, але й дає «прикурити» тим, хто посягнув на нашу землю.

Хочу щиро подякувати всім, хто сьогодні на передовій і тим, хто в тилу теж не сидить склавши руки.

????На жаль, гинуть і наші захисники. Я схиляю в скорботі голову і віддаю шану їх честі та хоробрості, їх самовідданості.

Ця доба в нашому району була неспокійна. Розумію, що втомились всі. Але маємо вірити нашим ЗСУ, підтримувати їх і робити все аби пришвидшити нашу спільну Перемогу.

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації.