Шановні жителі Лугинської територіальної громади! Лугинська селищна рада проводить ОПИТУВАННЯ ТЕРМІНОВИХ ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ та тимчасово переміщених осіб, які прибули до нашої громади на час воєнного стану.

Дата: 18.03.2022 16:43

Якщо Вам вкрай необхідна допомога, заповніть форму опитування за посиланням: https://forms.gle/DGABvgHynuFLWb7R8

Після отримання заявки, та при можливості надання допомоги, ми обов’язково з Вами зв’яжемося.

Просимо врахувати також те, що першочергово допомога надаватиметься вимушено переселеним особам, які не зареєстровані але прибули з інших населених пунктів під час воєнного стану, особам, які мають рідкісні захворювання, сім’ям з дітьми, які мають інвалідність або рідкісні захворювання, одиноко проживаючим особам пенсійного віку.

Звертаємо увагу вимушено переселених осіб, які прибули з інших населених пунктів на необхідність пройти тимчасову реєстрацію! Це можна зробити особисто звернувшись до старост старостинських округів та ЦНАПу Лугинської селищної ради!