Шановні жителі Коростенського району!

Дата: 18.03.2022 11:56

Розпочалась 23 доба нашого спротиву агресії рф. Спротиву підступному ворогу, який без розбору гатить з гармат, випускає ракети з літаків по мирному населенню. Цей злочин проти людства не залишиться не покараним.

Вже сьогодні практично всі країни світу засуджують росію та її президента, вводять жорсткі санкції та виносять рішення у різних міжнародних інстанціях щодо термінового припинення воєнних дій на території нашої держави.

Збройні сили України, тероборона, населення героїчно виступають проти російських військ. Ми відстоюємо своє право жити у вільній незалежній державі, де панує демократія та свобода слова. Я вдячний кожному з вас за витримку та силу духу, яку ворогові не здолати!

Хочу сказати, що ворог завдає ударів і по Коростенському району. Зокрема вже постраждали міста Малин, Коростень, Овруч та деякі навколишні села, Народиччина. Проте ситуацію контролюють та нас з вами захищають досвідчені військові.

Тримаймось, бо ми одна родина! Перемога буде за нами!

????????

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації