Шановні земляки! Сьогодні триває 21 доба війни. 21 Доба боротьби добра і зла, світла і темряви.

Дата: 16.03.2022 10:48

Ми знаємо, і точно впевнені в тому, що Перемога буде за нами, а ворог жалкуватиме, що ступив на нашу землю!

Хочу подякувати всім Вам за те, що Ви робите, за допомогу військовим, за підтримку ближніх, за молитву, за добре слово.

Ви не вперше доводите, що ми одна велика дружня сім’я, не дивлячись ні на що.

Селищна рада робить все можливе, що Ви не залишились один на один зі своїми проблемами.

Виконавчий апарат, старости, щоденно на роботі і виконують свої посадові обов’язки.

Як і раніше, Ви можете звернутися в телефонному режимі або особисто і отримати всю вичерпну інформацію щодо нарахування і виплати пільг і субсидій, пенсій, отримання матеріальної допомоги.

Якщо Ви маєте потребу в продуктах харчування, медикаментах, одязі – звертайтесь, і ми зробимо все, щоб Вас цим забезпечити.

Бережіть себе – не ігноруйте сигналу «Повітряна тривога», дотримуйтесь правопорядку та комендантської години.

Разом ми непереможні!

Селищний голова Петро Мельник