Рада оборони Житомирщини прийняла рішення встановити з 15 березня комендантську годину в усіх населених пунктах області з 20 години вечора до 6 години ранку до прийняття нового окремого рішення.

Дата: 15.03.2022 15:48

Також рішенням Ради оборони Житомирщини дозволено продаж слабоалкогольних напоїв та пива, з 10:00 до 18:00, виключно цивільному населенню в магазинах, що мають відповідну ліцензію.

Також районним військовим адміністраціям та місцевим громадам, спільно з військовими, правоохоронцями та територіальною обороною доручено вжити заходів для сприяння фермерам та сільгосппідприємствам у проведенні весняно-польових робіт, зокрема безперешкодному пересуванню сільськогосподарської техніки, в тому числі під час комендантської години.