Шановні жителі Коростенського району!

Дата: 12.03.2022 14:05

Сьогодні 17 день боротьби нашого народу проти окупантів російської федерації. 17 день, коли ми з вами пліч-опліч робимо все можливе і неможливе аби прискорити Перемогу України, відстояти свою Богом дану землю, свою віру, свою свободу та незалежність. Кожен за нас сьогодні воїн, волонтер, медик, вчитель, а головне підтримка один одного.

Ворог деморалізований нашою силою, нашими волею та прагненням за будь-яку ціну відстояти землю, де ми народились і де мирно жили до цієї так званої «військової операції».

На сьогоднішній день ситуація в районі непроста та хочу вас запевнити ми не самі.

Поряд з нами наші захисники, які не дадуть ворогу ані найменшого шансу сумніватись в тому, що ми сильні, сміливі, впевнені в своїй правді і ми захистимо свою землю і своїх людей.

Тримаймось, бо ми сила, яку не здолати! Так було, так є і так буде!

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

Юрій ТАРАСЮК, начальник Коростенської районної військової адміністрації