Юрій Тарасюк - Ніч видалась напруженою, страшною та нервовою для багатьох міст України.

Дата: 11.03.2022 11:39

В Коростенському районі ніч видалась спокійнішою аніж вчора.

Ситуація в районі дуже напружена, проте контрольована, а це говорить про те, що ми в безпеці.

Шановні жителі Коростенського району, не нехтуйте звуковими сиренами тривоги. Розумію, що ви стомлені та виснажені, але ваше перебування у сховищі може вам врятувати життя.

Шановні мами, бережіть своїх діток, по можливості переїдьте у більш безпечне місце.

Дорогі чоловіки, не покидайте своєї батьківщини! Ви маєте допомагати та берегти свої домівки, адже саме тут народилися ви та ваші діти, ви тут працюєте, тут у багатьох з вас живуть ваші мало захищені батьки літнього віку. Сьогодні ви потрібні саме тут на рідній землі!

Бережи нас Боже!

Слава Україні!