В сльозах та горі 14 добу живуть жителі Коростенського району та всієї України.

Дата: 09.03.2022 15:22

Так, 8 березня в Малинській територіальній громаді Коростенського району страшна війна забрала життя трьох дорослих та двох діточок (інформація уточнюється). Ще декілька сімей залишились без будинків та мають поранення.

Не передати словами, який страх в очах тих людей, які зазнали злочинного удару від російського агресора або тих людей, котрі щоденно чують вибухи і не знають куди сховатись, аби хоча б врятувати своє життя та життя своїх рідних та близьких.

Хочу сказати одне: «Борітеся – поборете, вам Бог допомагає». Сьогодні заповіти великого Кобзаря, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка актуальні як ніколи.

Допомагайте один одному на місцях, тримаймо стрій, куємо перелом!

На нашому боці добро, а за нами правда!

Україна переможе!

Юрій Тарасюк, начальник Коростенської районної військової адміністрації.