Завантажуйте та поширюйте серед знайомих, не ігноруйте повідомлення про небезпеку, йдіть у безпечні місця та сховища.

Дата: 02.03.2022 08:47

Першого березня на Житомирщині ми підключили застосунок «Повітряна тривога» за підтримки Міністерство цифрової трансформації України Валерія Іонан , розроблений компанією Ajax Systems . Це єдиний застосунок, що підтримує критичні сповіщення та оперативно інформуватиме про початок і закінчення тривоги.

???? На ТЕЛЕФОНАХ будете чути звук???? СИРЕНИ.

? НЕ ПОТРЕБУЄ РЕЄСТРАЦІЇ, НЕ ЗБИРАЄ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧІВ ТА ДАНІ ПРО ГЕОЛОКАЦІЮ.

? Надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривог системи цивільної оборони навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона.

? Він вже доступний у Google Play Market та AppStore.

Google Play: https://bit.ly/3K5TQZH

AppStore: https://apple.co/3Mbe99S

Як скористатися?

1??Встановіть застосунок через Google Play Market або App Store.

2?? ?Важливо : Надайте йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження.

3??Виберіть область, у межах якої хочете отримувати сповіщення.

4??Відстежуйте початок та кінець повітряних тривог.

??Зверніть увагу. Застосунок розроблено в екстрених умовах протягом одного дня, тому можуть виникати незначні проблеми. Команда розробників працює над покращенням його роботи.

Застосунок «Повітряна тривога» —це один із додаткових інструментів, усі інші способи сповіщення на Житомирщині залишаються.

????????Також передайте близьким і знайомим що доступні такі області у застосунку:

Вінницька,

Донецька,

Закарпатська,

Житомирська,

Київська,

Луганська,

Львівська,

Одеська,

Полтавська,

Рівненська,

Тернопільська,

Харківська,

Херсонська,

Хмельницька,

Чернігівська,

Чернівецька.

Українці, то сила????????

Житомирська ОДА

Віталій Бунечко

Бережіть себе і близьких, не ігноруйте повідомлення про небезпеку, йдіть у безпечні місця та сховища!

Ми потрібні сильній та успішній Україні!