Подбайте про кіберзахист

Дата: 01.03.2022 11:15

Прості правила, що вбережуть вас на фронті кібервійни з окупантом

Доки наша ІТ-армія знищує ворога в кіберпросторі, кожен із нас має пам‘ятати про свою кібербезпеку. Зібрали для вас кілька базових правил, яких варто дотримуватися зараз:

1??Поставте двофакторну аутентифікацію на всіх своїх акаунтах.

2??Якщо ви військовий — змініть ім'я та прізвище в соцмережах. Або взагалі ними не користуйтеся та видаліть акаунти.

3??Не відповідайте закритим акаунтам в Instagram. Не відправляйте їм жодні посилання.

4??Забороніть додавати себе в групи в Telegram (Налаштування — Приватність — Канали)

5??Не публікуйте, де ви перебувайте. Ні країну, ні місто, ні навіть район.

6??Єдине офіційне посилання на Telegram починається з t.me. За іншими не переходьте.

7??Не шерте скриншоти. Краще — перепости з офіційних джерел. І довіряйте лише офіційним джерелам.

8??Жодних нових застосунків на Android! Навіть якщо будуть казати, що це зручно та безпечно.

9??Про пересування ворожої техніки повідомляйте на офіційний чатбот МВС @stop_russian_war

Ваша безпека в онлайні — частина кібербезпеки всієї України.

Захищаємося та захищаємо