Велике будівництво на Житомирщині: розпочато капітальний ремонт вулиці Київська у Житомирі

Дата: 18.02.2022 13:55

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» у м. Житомирі проводитиметься капітальний ремонт однієї з центральних вулиць обласного центру – Київської.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, мова йде про ділянку від вул. Небесної Сотні до шляхопроводу по Київському шосе.

Протяжність ділянки ремонту складає – 2,184 км.

Проєктом передбачено капітальний ремонт ділянки у ІІІ черги:

І черга – від вул. Небесної Сотні до вул. Хлібної;

ІІ черга – від вул. Хлібної до вул. Східної;

ІІІ черга – від вул. Східної до шляхопроводу по Київському шосе.

Проєктом передбачено:

фрезерування старого асфальтобетонного покриття;

розбирання бортових каменів;

влаштування нового асфальтобетонного покриття проїзної частини нижнього та верхнього шару;

облаштування примикань;

ремонт та влаштування тротуарів;

облаштування засобів організації дорожнього руху (дорожніх знаків, розмітки).

На даний час роботи розпочаті з фрезерування старого покриття по лівій стороні І черги об’єкта.

Планується виконати комплекс робіт по лівій стороні (підняття оглядових колодязів, бортового каменю, влаштування а/б покриття, влаштування покриття на тротуарних доріжка та інше), після чого будуть проводитися роботи по правій стороні. Далі роботи виконуватимуться в такому ж порядку по іншим чергам.

Як зазначає Департамент регіонального розвитку ОДА, у зв’язку із відсутністю повного фінансування об’єкту завершення капітального ремонту передбачається у 2023 році. Проте у разі виділення співфінансування Житомирською міською радою або ж виділення додаткового фінансування з Державного бюджету об’єкт буде завершено в поточному році.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми на Житомирщині  триває ремонт автошляху Н-03 Житомир – Чернівці.

Довідково. Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 139 703, 457 тис. грн. Джерело фінансування: Державний дорожній фонд.