Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє

Дата: 16.02.2022 11:05

Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові перевірки, в тому числі комісійні з представниками НП, за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

З початку 2022 року проведено 117 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень, в тому числі 90 комісійних перевірок з нац.поліцією. За виявлені порушення на відповідальних осіб складено 13 протоколів – 9 за ст.42 КУпАП, 4 за ст.44-3 ч.2 КУпАП. Направлено 11 приписів та 8 інформаційних листів (попередження) щодо усунення виявлених порушень.