ЗАРЕЄСТРОВАНО 2 НОВИХ ВИПАДКИ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 3 ЛЮДИНИ ОДУЖАЛИ

Дата: 15.02.2022 09:39

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби (14 лютого) лабораторним шляхом підтверджено 2 нових випадки інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 3 жителів Лугинської селищної ради подолали хворобу.

Таким чином на території Лугинської територіальної громади від початку епідемії захворіло 2455 жителів: 2207 людей одужали, 211 – продовжують хворіти, 37 людей померли.

Шановні жителі Лугинської селищної ради! Памятайте! Щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Зверніть увагу! За використання підробленого COVID-сертифіката – до 2 років обмеження волі.

Пам’ятайте! Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради