ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ІНФІКУВАННЯ СOVID-19, ГРИПОМ ТА ІНШИМИ ГРВІ

Дата: 07.02.2022 11:12

За минулий тиждень, за інформацією Центр громадського здоров’я України, на ГРВІ, в тому числі і COVID-19, захворіли більше 413 тисяч людей. З них 40% — це діти віком до 17 років.

Також вже було виявлено випадки захворювання на віруси грипу. Дані свідчать, що наразі в Україні триває дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу.

Саме тому потрібно дотримуватись всіх протиепідемічних правил, адже ризик захворіти на COVID-19, грип чи будь-які інші віруси респіраторної групи інфекцій залишається високим. Окрім того, є ризик одночасно захворіти на COVID-19 та грип.

Обидва захворювання можуть вражати легені, стати причиною пневмонії, дихальної недостатності та мати тривалі наслідки для здоров’я.

Тому важливо за перших симптомів вірусної інфекції стежити за своїми симптомати та звертатись до сімейного лікаря, а не займатись самолікуванням.

Захищає від ризиків важкого перебігу останніх двох хвороб лише вакцинація — від грипу та щеплення від COVID-19.