У КРИЗОВІЙ СИТУАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЯ НА ТЕЛЕФОН ДОВІРИ 15-47

Дата: 02.02.2022 16:16

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 15-47. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Така ситуація може виникнути у будь-якій сім’ї незалежно від статків та соціального статусу.

І першим кроком для подолання проблеми є анонімна консультація по телефону довіри. Це найшвидший спосіб сповістити про кризову ситуацію й отримати необхідну інформацію та поради.

Якщо існує загроза життю чи здоров’ю людини, консультанти негайно в телефонному режимі зв’язуються з поліцією, яка здійснює екстрене втручання, оперативний захист і підтримку того, хто переживає кризову ситуацію.

«Гаряча лінія» 15-47 є швидким засобом повідомлення про вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі та насильства стосовно дітей, його запобіганню та протидії.

Даний сервіс є безкоштовним, цілодобовим та доступним на всій території України.

Особа, яка звернулася на гарячу лінію, має отримати консультаційну, психологічну та інформаційну допомогу, а, у разі необхідності, працівники мають забезпечити екстрений виклик поліції чи/та бригади швидкої медичної допомоги.