Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Інформаційна та цифрова безбар’єрність: дізнавайтеся про виконавчі провадження у зручний спосіб

Дата: 31.01.2022 17:06
Кількість переглядів: 196

 

Фото без опису

З року в рік новітні технології змінюють наше повсякденне життя, руйнують та долають «бар’єри», що виникають на шляху громадян до отримання інформації, та створюють можливості щодо надання якісних та публічних послуг.

 

Наразі все більше уваги приділяється створенню рівних можливостей. Ключову роль у цьому процесі відіграє наявність інформації в електронному режимі.

 

Такий дистанційний доступ до інформації відкриває широкі можливості для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, адже кожна людина повинна мати доступ до документів та правової інформації у доступних форматах.

 

Так, із метою покращення комунікації між сторонами виконавчого провадження та органами державної виконавчої служби з’являються все нові способи отримати інформацію у зручний час та спосіб.

 

У мережі Інтернет дізнатися про виконавче провадження можна за допомогою:

 

Єдиного реєстру боржників за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors;

 

Автоматизованої системи виконавчого провадження за посиланням https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors;

 

вебпорталу «Онлайн будинок юстиції» за посиланням https://online.minjust.gov.ua, здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису;

 

сервісу державних послуг «ДІЯ», здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису на сайті https://diia.gov.ua або завантажити застосунок у свій смартфон.

 

Водночас, у форматі онлайн можна ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, внесеними до Автоматизованої системи виконавчого провадження (у розділі «Доступ сторін до виконавчого провадження» за посиланням https://asvpweb.minjust.gov.ua) за допомогою ідентифікатору доступу, зазначеному в постанові про відкриття виконавчого провадження.

 

Також дивіться нові серії освітнього серіалу «Безбар’єрна грамотність».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь