САД ПОПЕРЕДЖАЄ ЖИТОМИРСЬКИХ ВОДІЇВ ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 31.01.2022 12:33

Зважаючи на повідомлення синоптиків, Служба автомобільних доріг у Житомирській області попереджає учасників автодорожнього руху про ускладнення погодних умов.

«З минулої ночі на території області щедро сніжить. Сильні пориви вітру. Температура повітря – 2.

Для ліквідації наслідків негоди задіяно 82 одиниці техніки.

Дорожнє покриття засніжене, хоч і постійно очищається від опадів. Хурделиця триватиме увесь день.

Шановні водії, за можливості, без нагальної потреби не сідайте за кермо у найближчу добу.

Зважайте на погодні умови при плануванні поїздок у найближчі кілька днів.

Якщо негода застала в дорозі, просимо неухильно дотримуватися правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, користуватись пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції.

За необхідності, скористайтеся місцями для відстою транспорту та дайте можливість дорожній техніці провести роботи з розчистки проїжджої частини.

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Служби – (0412) 43 42 80.

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру до 15-20 м/с 31 січня.

І рівень небезпечності, жовтий.

Такі погодні умови можуть призвести до погіршення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць», – йдеться у повідомленні.