Визначено переможця конкурсу для надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Лугинської селищної ради

Дата: 26.01.2022 12:16

ПРОТОКОЛ №1

конкурсної   комісії з визначення аптечних  установ та

стоматологічних  закладів

25 січня   2022 року                                                                      смт Лугини

Присутні:

Голова комісії             Давидюк В.І – заступник селищного голови з питань

діяльності  виконавчих органів ради;

Заступник голови          Коренчук І.М. – начальник відділу бухгалтерського обліку

комісії                           та фінансової звітності виконавчого  комітету  селищної

ради, головний  бухгалтер;

Секретар комісії          Бовсуновська В.С. – головний спеціаліст відділу

бухгалтерського обліку  та фінансової звітності

виконавчого комітету селищної ради, заступник

головного  бухгалтера.

Члени комісії                Макарчук О.Ю. – начальник відділу юридичного

забезпечення та персоналу виконавчого комітету

селищної ради;

Чорний С.А. – головний лікар КНП «Лугинська

центральна  лікарня» Лугинської селищної ради;

Вербило Т.В. –  начальник відділу  управління

соціального  захисту населення та охорони здоров'я

Лугинської селищної ради.

Відсутні                        Атаманчук  Л.В. – головний лікар КНП «Лугинський

центр первинної медико – санітарної допомоги»

Лугинської селищної ради;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Розподіл коштів субвенції  на відшкодування витрат  за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами громадянам та відшкодуванням витрат за надання послуг з безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи.

2.Визначення надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Лугинської  селищної ради  у  2022 році.

1. Слухали:

Заступника селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Давидюк  В.І щодо розподілу коштів субвенції  на відшкодування витрат  за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами громадянам та відшкодуванням витрат за надання послуг з безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи.

Запропоновано встановити розмір використання коштів на відшкодування витрат  за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами громадянам, які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи – 70% від обсягу субвенції,    та відшкодуванням витрат за надання послуг з безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи – 30% від обсягу субвенції.

Ухвалили:

Встановити розмір використання коштів на відшкодування витрат  за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи – 70% від обсягу субвенції, та відшкодуванням витрат за надання послуг з безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи – 30% від обсягу субвенції.

Проголосували:

«За» -6, «проти» -0, «утримався» - 0.

2.Слухали:

Заступника селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Давидюк  В.І. щодо визначення надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Лугинської  селищної ради  у  2022 році.

Надано дві   конкурсні  пропозиції ТОВ «Нова Надія» (Аптека №10, смт Лугини, вул. Червона Гірка, 35) та КП «Стоматологічний центр» смт Лугини, вул. Червона Гірка, 21.  Документи, необхідні для участі в конкурсі були надані в опечатаному конверті, скріплені печаткою. Всі сторінки конкурсної пропозиції завірені печаткою та підписом керівника. За результатами  оцінки конкурсної  пропозиції за критеріями ТОВ «Нова Надія» та КП «Стоматологічний центр» смт Лугини, вул. Червона Гірка, 21  набрали 7 балів.

Ухвалили:

Визнати  переможцями конкурсу для надавачів послуг на пільгове медичне обслуговування  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Лугинської  селищної ради  у  2022 році  ТОВ «Нова Надія» (Аптека №10, смт Лугини, вул. Червона Гірка, 35) та  КП «Стоматологічний центр» смт Лугини, вул. Червона Гірка, 21  .

Проголосували:

«За» -6, «проти» -0, «утримався» - 0.

Голова комісії                              (підпис існує)                                    В.І. Давидюк