ЗМІНИВСЯ ПЕРЕЛІК СОЦІАЛЬНО ВАЖЛИВИХ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Дата: 25.01.2022 09:45

Міністерство аграрної політики та продовольства України внесло зміни до переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продуктів харчування, що мають істотну соціальну значущість.

Наказом від 21.01.2022 року № 25 «Про внесення змін до Переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість: борошна пшеничного (КВЕД – 10.61), молока пастеризованого (КВЕД – 10.51), хліба житньо- пшеничного (КВЕД – 10.71), яєць курячих (КВЕД – 01.47), птиці (тушка куряча) (КВЕД – 10.12) і олії соняшникової (КВЕД – 10.41)» внесено зміни до затвердженого наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 січня 2022 року № 3.

Нагадаємо, наказом від 05.01.2022 року № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість.