Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє

Дата: 21.01.2022 12:38

Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові перевірки, в тому числі комісійні з представниками НП, за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

З початку 2022 року проведено 44 моніторингові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними карантинних обмежень. За виявлені порушення на відповідальних осіб складено 2 протоколи за ст.42 КУпАП. Направлено 4 приписи та 5 інформаційних листів (попередження) щодо усунення виявлених порушень.