Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ЗВІТ комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лугинської селищної ради» за 2021 рік

Дата: 13.01.2022 12:04
Кількість переглядів: 602

Фото без опису

До структури КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лугинської селищної ради»  входять два підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Протягом 2021 року громадянам надавалися інформаційні та  соціально-економічні послуги. Найбільш затребувані соціально-побутові послуги це:

- доставка продуктів харчування, медикаментів;

- ведення домашнього господарства;

- сільськогосподарські роботи (копання, обробіток  городів);

- допомога у рубці та занесені дров, вугілля;

- оформлення субсидій та інших документів;

- допомога в оплаті комунальних послуг;

- допомога в приготуванні їжі та інше.

У відділенні  соціальної допомоги вдома протягом 2021 року проводилася робота по виявленню та обслуговуванню громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, одиноких та одиноко проживаючих громадян. Виявлено 49 громадян похилого віку з них 8 осіб з інвалідністю, які знаходяться в складних  життєвих обставинах та вкрай потребують сторонньої допомоги. Охоплено обслуговуванням 412 осіб. З числа отримувачів соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома на безоплатній основі послуги отримали 308 осіб, на платній основі – 104 особи, з них 5 - ветерани війни та 105 осіб з інвалідністю, з яких  27 -  інваліди з дитинства.

Соціальні послуги надають 42 соціальні робітники, які опікуються людьми похилого віку, особами з інвалідністю та тими, хто потрапив у складні життєві обставини у 49 населених пунктах Лугинської селищної ради.

Всі соціальні робітники стовідсотково забезпечені велосипедами.

Середнє навантаження на одного соціального робітника становить 10 осіб. Працівниками відділення надано 48050 соціальних послуг та здійснено 23051 відвідування.  Отримано 33 899,85 гривень за надання платних послуг.   

Відділенням організації адресної грошової та натуральної допомоги завдяки співпраці з ГО «Відкрите серце» було надано гуманітарну допомогу 132 малозабезпеченим особам та багатодітним сім’ям з сіл Остапи, Будо-Літки, Радогоща, Кремне, Леонівка, смт Лугини.

Завдяки тісній співпраці з ГО «Хлібний дім» забезпечені гарячим харчуванням 16 підопічних територіального центру на суму 102 тис. 575 грн.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в  умовах карантинних обмежень щодо коронавірусної інфекції COVID-19 продовжує роботу та забезпечує надання  одиноким та одиноко проживаючим особам похилого віку, особам з інвалідністю послуг з доставки  продуктів харчування, ліків, товарів першої необхідності, допомоги в отриманні пенсійних та інших виплат, в оплаті комунальних послуг, тощо.

Всі працівники, які надають соціальні послуги забезпечені засобами індивідуального захисту.

Відповідно до графіка проходження медогляду у 2021 році всі соціальні робітники пройшли медогляд.

Для максимального охоплення вразливих верств населення терцентр залучає небайдужих людей, проводить роз’яснювальну роботу серед людей похилого віку найуразливіших  до інфікування на COVID-19, щодо необхідності вакцинації та правил поведінки при карантинних обмеженнях.

Пріоритетними напрямами діяльності Територіального центру залишається розширення співпраці з громадськими, благодійними та релігійними організаціями для підвищення якості надання існуючих соціальних послуг та запровадження інноваційних методів у наданні соціальних послуг.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь