Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Раннє втручання: перевірте розвиток своєї дитини. ТАБЛИЦЯ для оцінки

Дата: 12.01.2022 09:24
Кількість переглядів: 185

Фото без опису

11 Січня 2022 • 17:15

Кіл-сть переглядів: 42

FacebookTwitterРесурс

ЮНІСЕФ спільно з благодійним фондом «Інститут раннього втручання» та німецькими партнерами розробили таблицю для оцінки розвитку дітей до 3 років «Червоні прапорці»

 

Ця таблиця допоможе визначити, чи є у дитини затримка розвитку. Це дасть змогу почати допомагати дитині раніше, ніж її труднощі стануть для неї значними.

 

Дослідження підтверджують, що перші роки життя дитини є визначальними для її подальшого росту та розвитку і впливають на її майбутнє. При цьому кожна дитина пізнає світ у своєму темпі і потребує різного обсягу зусиль з боку дорослих, особливо, якщо мова йде про дітей із порушеннями розвитку.

 

Важливо інвестувати у розвиток таких дітей у ранньому віці, адже це допомагає уникнути більш серйозних проблем у майбутньому.  Реалізувати право дитини на найкращий старт у житті допомагає раннє виявлення та раннє втручання.

 

Раннє втручання – це міждисциплінарна допомога сім’ям із дітьми раннього віку (від народження до 3-х років), у яких є порушення розвитку. Підтримка спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.

 

Раннє втручання орієнтоване на дітей у перші роки їх життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу в ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу. У цей період є найвищі шанси запобігти появі обмежень як у функціонуванні сім’ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини. 

 

Таблиця для оцінки розвитку дітей до 3 років «Червоні прапорці»: 

 

 

FacebookTwitterРесурс


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь