ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету (ЦНАП) Лугинської селищної ради за 2021 рік

Дата: 06.01.2022 10:08

За 2021 рік, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 7179 адміністративних послуг. З них: послуг реєстрації об’єктів нерухомого майна та реєстрації юридичних та фізичних осіб – 4343; послуг з реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання – 670; видано довідок про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання особи – 944; внесено зміни до реєстру територіальної громади та паспортів громадян України фізичних осіб щодо виправлення адреси – 64; паспортних послуг – 123; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 64;  відшкодування вартості одноразового проїзду міжміським транспортом  - 15; послуг з реєстрації колдоговорів та доповнень до них – 5; послуг з надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки – 1; послуги ДЗК - 950.

Надано відповідей на запити органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних та відповіді на них – 25.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за 2021 рік, надійшло 373,8 тис. грн.