НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НЕ ВПЛИВАЮТЬ КОШТИ, ОТРИМАНІ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ ЗА ПРОГРАМОЮ «ЄПІДТРИМКА»
Наразі громадяни, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, почали отримувати кошти у сумі 1 тисячі гривень за програмою «єПідтримка».
Міністерство соціальної політики України повідомляє, що отримання зазначених коштів не впливає на право громадян одержувати житлову субсидію, а також не зменшує розмір житлової субсидії.
Оскільки ця виплата є одноразовою, вона не враховується до сукупного доходу домогосподарства під час розрахунку розміру субсидії, що не позначиться на розмірі житлової субсидії у майбутніх періодах.
Таким чином, щеплені громадяни можуть отримувати відповідні кошти без втрати права на субсидію або зменшення її розміру.
Нагадаємо, що вже 6,5 млн українців скористалися програмою єПідтримка, на її реалізацію вже спрямовано 3 млрд грн.