Дата: 24.12.2021 15:35

Відповідно до рішення Лугинської селищної ради Житомирської області від 30.04.2021 року №358 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Лугинської селищної ради», оголошується конкурс на заміщення  вакантної посади директора Остапівського навчально - виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, місце знаходження закладу: 11341, вул. Центральна, 1, с.  Остапи, Коростенський район  Житомирська  область.

Вимоги до претендентів:

• керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу;

• не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена,  має судимість за вчинення злочину, позбавлена права обіймати відповідну посаду, за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення, за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією,  підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Усі бажаючі, які відповідають встановленим кваліфікаційним вимогам на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, можуть взяти участь у конкурсі та подають такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

• автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія паспорта громадянина України;

• копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

• документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

• довідка про відсутність судимості;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Заяви з необхідним пакетом документів приймаються до 25 січня 2022 року включно, за адресою:  11301, смт Лугини, вул. Михайла Грушевського, 2а, головному спеціалісту  відділу юридичного забезпечення та персоналу виконавчого комітету селищної ради E-mail:   lug-sel-rada@ukr.net

Додаткова інформація про проведення конкурсного відбору та щодо основних функціональних обов’язків, надається відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради.