Шановні працівники архівних установ!

Дата: 24.12.2021 09:37

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Професію працівника архіву обирають ті, хто розуміє значення збереження документальної спадщини для прийдешніх поколінь, хто цінує історію в усіх її проявах. Ви виконуєте важливу функцію забезпечення соціально-правовою інформацією, сприяєте розвитку історичних і краєзнавчих досліджень. Документи, в яких матеріалізовано дух минулого, формують особистість архівіста як людини різнобічних знань та високих моральних якостей.

Сердечно бажаю всім працівникам та ветеранам архівної справи миру, міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у Ваших родинах.

Селищний голова Петро Мельник