2 ЖИТЕЛІВ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДОЛАЛИ КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ

Дата: 23.12.2021 10:47

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України». Так, 22 грудня від коронавірусної хвороби одужало 2 жителів Лугинської селищної ради.

Таким чином на території Лугинської територіальної громади від початку епідемії захворіло 2096 жителів: 2036 людини одужали, 26 – продовжують хворіти, 34 померли.

Шановні жителі Лугинської селищної ради! Памятайте! Щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Зверніть увагу! За використання підробленого COVID-сертифіката – до 2 років обмеження волі.

Пам’ятайте! Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради