Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Раннє втручання: малюк народився з порушеннями розвитку. Посібник порад батькам

Дата: 21.12.2021 11:27
Кількість переглядів: 240

Фото без опису

21 Грудня 2021 • 08:00

Кіл-сть переглядів: 12

FacebookTwitterРесурс

Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» за підтримки Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (КfW) розробив посібник порад батькам, якщо їх малюк народився з порушеннями розвитку.

 

Коли в батьків народжується дитина з порушеннями розвитку чи інвалідністю, вони почуваються розгубленими й безпорадними. Такий стан називається «криза». В цій ситуації важливо, аби працівники пологового, сімейні лікарі, педіатри, фахівці центрів раннього втручання та близькі люди розуміли, що відчуває сім’я, знали, як реагувати на це, як можна підтримати батьків.

 

У посібнику можна дізнатися про стадії кризи та її етапи, а також поради для фахівців та близьких людей, які допоможуть батькам вийти з такого стану. Також у матеріалі визначається роль кожного з батьків, їх близьких та спеціалістів у вихованні такої дитини.

 

Детальніше з рекомендаціями можна ознайомитися нижче.

 

Нагадаємо, що Житомирська область серед пілотних областей із надання послуги раннього втручання.

 

Довідково. У 2020 році в пілотних областях послугу раннього втручання отримувало майже 2 тис. сімей із дітьми, а надавало – 43 заклади різного відомчого підпорядкування (Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України) та недержавні організації.

 

 

 

FacebookTwitterРесурс


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь