«Бізнес без бар’єрів»: триває розробка універсального тренінгового модуля для навчання персоналу

Дата: 20.12.2021 14:31

20 Грудня 2021 • 12:57

Кіл-сть переглядів: 4

FacebookTwitterРесурс

HR-фахівці компаній спільноти «Бізнес без бар’єрів» працюють над структурою універсального тренінгового модуля для навчання персоналу етиці безбар’єрного спілкування.

Нагадаємо, продукт буде з відкритим кодом: будь-яка компанія зможе взяти готові матеріали, адаптувати їх під особливості свого бізнесу і провести навчання персоналу.

Тренінг буде спрямовано на різні цільові групи.

Представники компаній-учасників спільноти обговорили ризикові та найбільш поширені ситуації при взаємодії з:

молоддю, яка працює перший рік на першому робочому місці;

людьми старшого віку (50+);

людьми з інвалідністю або з постійними/тимчасовими функціональними порушеннями;

батьками дітей до 6 років, жінками/чоловіками після декретної відпустки.

Виконавча директорка громадської організації «Безба’єрність» Оксана Збітнєва подякувала бізнесам-учасникам спільноти, що вони діляться своїм досвідом та напрацюваннями одне з одними, а також будують плани майбутньої співпраці.

За її словами, проєкт-колаборація зі створення універсального тренінгового модуля є черговим доказом того, що «Бізнес без бар’єрів» – спільнота, де компанії не конкурують, а співпрацюють, щоб разом ставати безбар’єрними.

Спеціальним гостем на зустрічі стала Радниця – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, яка розповіла про новий законопроєкт щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Зокрема про те, як він впливатиме на бізнес та чи спонукатиме роботодавців працевлаштовувати таких людей.

#бізнесбезбарєрів #bezbariernist #безбарєрність

FacebookTwitterРесурс