Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє,

Дата: 20.12.2021 14:25

що спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові перевірки. В тому числі комісійні з представниками НП за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, а також в закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Станом на 16.12.2021 рік працюють усі дошкільні заклади освіти та усі заклади загальної середньої освіти Лугинської селищної ради, окрім учнів 5-11 класів Радогощанського НВК «ЗНЗ I-III ст.- ДНЗ».

З початку 2021 року спеціалістами Лугинського управління Держпродспоживслужби проведено 1221 моніторингових перевірок, в тому числі 688 комісійних перевірок з представниками НП. За виявлені порушення на відповідальних осіб складено 179 протоколів (48 - за ст. 44-3 ч.2, 127 – за ст.42 КУпАП, 4 - за ст.18811), надано 112 приписів та 56 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями.