Шановні судді та працівники суду! Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Це свято об'єднує тих, хто присвятив своє життя утвердженню верховенства права та справедливості. Саме від Вашої принциповості, об’єктивності, професіоналізму, від Вашої складної кропіткої праці великою мірою залежить непорушність прав і свобод людини, повага до закону в суспільстві, стабільність і безпека держави.
Нехай кожен день повниться хорошим настроєм, душевними зустрічами і плідною роботою. Нехай кожне прийняте Вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добробуту, щоденних перемог і професійних здобутків! Нехай Ваша робота буде винагороджена повагою та довірою громадян!
З повагою
Селищний голова Петро Мельник