Індивідуальний підхід, запорука хорошого результату

Дата: 08.12.2021 12:15

Сучасність потребує від нас юридичної обізнаності у багатьох сферах життя. Відносини з питань землекористування, отримання державних виплат, оформлення документів для захисту своїх прав  та інтересів. Соціальна програма Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав, - надання безоплатної правової допомоги.

08.12.2021 року спільно з відділом «Лугинського бюро правової допомоги» Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Савчуком Ярославом Валентиновичем було проведено індивідуальну консультаційну роботу з підобліковими Коростенського РС №1 при здійсненні чергової реєстрації засуджених. Індивідуальна робота була направлена  на доведення до осіб, що перебувають у конфлікті із законом, що правова допомога завжди поруч і при потребі вони можуть звернутися за нею.

Кожному, з ким була проведена бесіда Ярослав Савчук надав інформаційні буклети та календарі від бюро правової допомоги.

Начальник Коростенського РС №1 майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук