23 ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДОЛАЛИ КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ

Дата: 02.12.2021 09:28

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України». Так,                                             30 листопада від коронавірусної хвороби одужало 3 жителів Лугинської селищної ради, 01 грудня – 20 жителів.

Таким чином на території Лугинської територіальної громади від початку епідемії захворіло 2047 жителів: 1967 людей одужали, 47 – продовжують хворіти, 33 померли.

Шановні жителі Лугинської селищної ради! Памятайте! Щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Зверніть увагу! За використання підробленого COVID-сертифіката – до 2 років обмеження волі.

Пам’ятайте! Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради