Велике будівництво на Житомирщині: тривають роботи з капремонту ділянки автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці

Дата: 01.12.2021 09:43

30 Листопада 2021 • 16:38

Кіл-сть переглядів: 48

FacebookTwitterРесурс

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, в рамках програми Президента України «Велике Будівництво» наразі на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці км 85+619 – км 91+000 виконуються ремонт та заміна водопропускних споруд.

Капітальний ремонт ділянки включає в себе:

демонтажні роботи;

влаштування нового дорожнього покриття та посилень;

укріплення узбіч;

ремонт водопропускних труб та споруд;

влаштування автобусних зупинок, посадкових майданчиків, автопавільйонів.

Крім того, на об’єкті будуть облаштовані в’їзди у двори, тротуари, острівці безпеки та проведені роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху.

На території Житомирщини роботи з ремонту автодороги національного значення Н-03 Житомир — Чернівці тривають від Чуднова до межі з Хмельницькою областю.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми «Велике Будівництво» тривають реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова.

FacebookTwitterРесурс