Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує,

Дата: 25.11.2021 15:08

що спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити заходи державного нагляду за дотриманням карантинних обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування та в закладах освіти Лугинської селищної ради.

З початку 2021 року спеціалістами Лугинського управління Держпродспоживслужби проведено 1172 моніторингових перевірок. За виявлені порушення на відповідальних осіб складено 171 протокол (43 - за ст. 44-3 ч.2, 125 – за ст.42 КУпАП, 3 - за ст.18811), надано 107 приписів та 55 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями.