Крок для покращення криміногенної ситуації в ОТГ

Дата: 19.11.2021 12:05

Попередження вчинення засудженими особами повторних злочинів неможливе без спільної роботи органу пробації та Національної поліції України. Саме тому 19.11.2021 року начальником Коростенського РС №1 Ярославою Омельчук була проведена робоча зустріч з начальником сектору ДОП відділу превенції Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області капітаном поліції Миколою Олександрович Оверчуком.

В ході зустрічі було обговорено покращення роботи в напрямку превентивної діяльності серед підоблікових сектору. Була звернута увага на питання  організації спільних перевірок за місцем проживання засуджених, поведінка яких викликає занепокоєння та потребує особливої уваги з метою недопущення вчинення ними правопорушень вподальшому. Також було  сплановано роботу в умовах карантину на майбутнє

Результатом проведеної зустрічі стало прийняття рішення про залучення вподальшому сектору дільничних офіцерів поліції до проведення індивідуально-профілактичних бесід, з особами що перебувають на обліку Коростенського РС №1 при виявленні криміногенних потреб: «контроль над поведінкою та мисленням», «стосунки у суспільстві» та «ставлення до правопорушення».

Начальник Коростенського РС №1 майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук