Ружинська територіальна громада долучилася до реалізації соціального проєкту “Активні парки — локації здорової України”

Дата: 11.11.2021 14:17

11 Листопада 2021 • 11:23

Кіл-сть переглядів: 4

FacebookTwitterРесурс

На спортивному майданчику Ружинської гімназії реалізовано соціальний проєкту “Активні парки — локації здорової України”.

Так, облаштовано шість спортивних локацій, які оснащені табличками з QR-кодами для проведення відповідних занять для різної категорії фізичної підготовки, приклади яких наведені у відео за участі відомих українців.

Основною метою цього проєкту є прагнення наблизити спорт до людей, а також створити умови для того, щоб кожен ставав здоровішим та активнішим.

Нагадаємо, що програма «Здорова Україна» ініційована Президентом України Володимиром Зеленським у 2021 році.

Загалом на Житомирщині триває завершальний етап реалізації програми Президента зі створення спортивних локацій.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки #ЯвАктивномуПарку #ТренуюсьВАктивномуПарку

FacebookTwitterРесурс