У закладах охорони здоров’я Житомирської області пацієнтами з COVID-19 заповнено близько 67% ліжок, – ОДА

Дата: 08.11.2021 16:16

08 Листопада 2021 • 14:33

Кіл-сть переглядів: 14

FacebookTwitterРесурс

Станом на 08 листопада на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 122 892 осіб, з яких у 718 – за минулу добу.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, протягом минулого тижня (з 01 до 07 листопада) в області продовжує стрімко зростати рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію – 5671 новий підтверджений випадок.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 07 листопада становить 66,17 %.

Кількість ліжок із кисневим забезпеченням у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 07 листопада становить 95,4 %.

Так, за інформацією КНП “Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” Житомирської обласної ради станом на 07 листопада заповненість ліжок у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, становить:

всього ліжок – 3142;

забезпечено ліжок киснем — 2993;

зайнято ліжок хворими на COVID-19 – 1907;

зайнято ліжок пацієнтами з підозрою на COVID-19 – 172.

Як інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 07 листопада на стаціонарі у медичних закладах Житомирської області перебуває 2079 осіб, із них на кисневій підтримці – 1494 та під апаратами ШВЛ – 60.

Керівництво облдержадміністрації наголошує, що задля покращення епідеміологічної ситуації у Житомирській області потрібно неухильно дотримуватися вимог карантину, а також профілактичних  заходів, найефективнішим із яких є вакцинація від COVID-19.

Нагадаємо, що станом на 08 листопада у Житомирській області вакциновано проти коронавірусу вже 601 120 осіб.

FacebookTwitterРесурс