Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ВЕРХОВНА РАДА СФОРМУВАЛА ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА СТИМУЛИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І ЗБІЛЬШИЛА КІЛЬКІСТЬ ВІДЗНАК У СФЕРІ ОСВІТИ І НАУКИ

Дата: 04.11.2021 10:35
Кількість переглядів: 230

                                                          

03 листопада 2021 року прийнято зміни до деяких постанов Верховної Ради України щодо нагородження відзнаками Верховної Ради у сфері освіти і науки.

«Дякую народним депутатам за підтримку молодих учених, педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти, а також найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Саме завдяки здобуткам педагогічних працівників, молодих науковців, а також найкращих випускників шкіл ми змінимо систему освіти і науки країни на краще», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Документом передбачено збільшення кількості відзнак Верховної Ради у сфері освіти і науки, а також розподілення премій педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти за регіонами.

Сформовано додаткові можливості та стимули для проведення молодими вченими фундаментальних і прикладних наукових досліджень, науково-технічних розробок. У тому числі в сферах, що пов’язані з дослідженнями, які містять таємну інформацію.

Також створено умови для дослідження проблемних питань у галузі законотворчості. Вимоги до таких конкурсних робіт і умови для досліджень у цій сфері визначатиме Комітет з питань освіти, науки та інновацій.

Прийняті зміни передбачають зростання кількості найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а також молодих учених – докторів наук, які скористаються підтримкою Верховної Ради, будуть навчатися та плідно працювати в Україні як мінімум один рік, що зменшить відтік талановитих молодих кадрів за кордон.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь