ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ.

Дата: 22.10.2021 10:08

На базі Лугинської районної державної лікарні ветеринарної медицини 21.10.2021 р. було проведено нараду, в якій взяли участь користувачі мисливських угідь Лугинської ОТГ,  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Квятковський Б. А., начальник Лугинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ейсмонт В.Ф., начальник Лугинської районної державної лікарні ветеринарної медицини Шевчук В.В., провідний лікар-епізоотолог Берук О.М.

В ході наради було обговорено питання виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби від 18 жовтня 2021 року №1671-ОД «Про визначення ефективності кампанії з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу в 2021 році», відповідно до якого, враховуючи кількість лисиць, користувачам мисливських угідь Лугинщини доведено план по їх відстрілу на 4 квартал 2021 року в кількості 20 голів, створено робочі групи для відстрілу лисиць з числа єгерської служби та ветеринарних спеціалістів, призначено осіб, відповідальних за відбір та доставку патологічного матеріалу до Коростенської Міжрайонної лабораторії Держпродспоживслужби.

Було наголошено на дотриманні техніки безпеки при відстрілі тварин, відборі та пакуванні патологічного матеріалу.