ЗГЕНЕРУЙТЕ COVID-СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ТА ВІЛЬНО ПОДОРОЖУЙТЕ

Дата: 19.10.2021 17:06

З 21 жовтня для користування міжрегіональним транспортом у регіонах  із «жовтим» та «червоним» рівнем епіднебезпеки  потрібно буде мати один із вказаних документів:

• Оформлений  на порталі «Дія» або в однойменному додатку «жовтий» чи «зелений» міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікатна підставі отримання однієї дози вакцини або повного курсу вакцинації;

• Іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

• документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О, яку можна отримати одразу після процедури у лікаря, який проводив щеплення;

• Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке буде чинним рік від дати останнього щеплення. Його можна оформити у лікаря, що проводив щеплення в пункті щеплення закладу охорони здоров’я, або в сімейного лікаря;

• Негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, чинні 72 години від часу здавання матеріалу на аналіз.

У застосунку «Дія» можна згенерувати внутрішній «зелений» сертифікат, який дійсний 365 днів від дня останньої дози повної вакцинації. COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки лише в цифровому форматі. Друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно.

Як згенерувати «зелений» COVID-сертифікат?

Сертифікат можна згенерувати в декілька кліків. Для цього треба оновити застосунок в AppStore. Потім у застосунку Дія потрібно натиснути «Послуги», вибрати пункт «COVID-сертифікати» та натиснути «Отримати сертифікат».

Далі «Дія». Підписом підписати згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) до Дії — і все. Дані про вакцинацію підтягнуться автоматично. Сертифікат з’явиться поруч із вашими іншими цифровими документами в застосунку.

На порталі «Дія» можна згенерувати та роздрукувати «жовтий» сертифікат про вакцинацію від COVID-19.

Як згенерувати «жовтий» COVID-сертифікат?

Авторизуйтеся на порталі «Дія» за допомогою електронного підпису (КЕП).

Натисніть «Отримати СOVID-сертифікат» на головній сторінці або в розділі «Послуги».

Підпишіть згоду про обробку персональних даних КЕПом і коли «Дія» знайде дані про вашу вакцинацію в реєстрах, то вам надійде повідомлення про це на електронну пошту.