МІНЦИФРИ: ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ОНЛАЙН-ЗАПИСУ ДО ЦНАП

Дата: 19.10.2021 11:41

Одна з цілей Мінцифри у реформуванні ЦНАПів — ліквідувати черги за держпослугами. Для цього ми запустимо попередній онлайн-запис до понад 2,3 тисячі ЦНАП з усієї країни. Першими областями для запуску стануть Донецька та Луганська.

Для реалізації проекту ПРООН в межах міжнародної технічної допомоги Мінцифри оголосили тендер.

Сервіс буде доступний на платформі Дія.Центрів у 2022 році. Це дозволить українцям бронювати зручні день та час для візиту за адмінпослугами:

• на платформі Дія.Центрів у розділі «Записатися до Центру»

• через чатбот у Telegram та Viber

• через QR-коди та спеціальне обладнання «Інфомат» у ЦНАП

• зателефонувавши до ЦНАП.