Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби інформує

Дата: 12.10.2021 15:49

Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити заходи державного нагляду за дотриманням протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування та в закладах освіти Лугинської селищної ради.

За 9 місяців 2021 року проведено 939 моніторингових перевірок, за виявлені порушення на відповідальних осіб 131 штраф  загальну суму 22423 грн, надано 88 приписів та 39 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями, направлено 16 доповідних в органи місцевої влади.