Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Велике будівництво на Житомирщині: на завершальному етапі реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ВІДЕО

Дата: 12.10.2021 15:49
Кількість переглядів: 358

 

 

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру – єдиного спеціалізованого закладу в області, який проводить обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення.

 

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, приміщення, в якому знаходиться медзаклад, здано в експлуатацію у 1964 році за типовим проєктом: стаціонар на 120 ліжок (хірургічне відділення на 30 ліжок, гінекологічне на 40, гематологічне на 20, радіологічне на 20) і поліклінічне відділення з усіма допоміжними службами.

 

З роками потужність диспансеру збільшилася у два рази. Нагальною стала потреба у розширенні.

 

У 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку було розпочато реалізацію проєкту з комплексної термосанації будівлі головного корпусу онкодиспансеру загальною кошторисною вартістю 10,6 млн грн.

 

У 2021 році за кошти обласного бюджету розпочато будівельні роботи з прибудови до головного корпусу двоповерхового поліклінічного відділення вартістю 83 4 млн грн. У даний проєкт включено також ремонт внутрішніх приміщень.

 

Із метою забезпечення комплексного підходу до реконструкції онкодиспансеру зведено витрати по обом проєктам для фінансування об’єкту в рамках одного проєкту «Реконструкція будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру по вул.Фещенко-Чопівського, 24/4 в м. Житомирі (термосанація) з прибудовою» загальною кошторисною вартістю 94,0 млн грн.

 

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації, протягом 2018-2021 років здійснено утеплення головного корпусу. З боку головного фасаду зведено двоповерхову будівлю поліклініки, яка працює з жовтня 2020 року. Також завершено будівельні роботи в приміщеннях ендоскопічного, лабораторного, амбулаторно-операційного відділень.

 

У 2021 році здійснюється капітальний ремонт внутрішніх приміщень хіміотерапевтичного, онкогенікологічного та мамологічного відділень.

 

Об’єкт має повністю завершитися до кінця поточного року.

 

Нагадаємо, що Наталія Остапченко взяла участь у відкритті приймального відділення у Коростені.

 

У рамках президентської програми «Велике будівництво» у Житомирській області триває активна розбудова соціальної, дорожньої та інших інфраструктур. Зокрема проводиться ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21.

 

Довідково. За час реалізації проєкт профінансовано у сумі 67,5млн грн: з ДФРР – 35,0 млн грн, з обласного бюджету – 32,5 млн грн.

 

 

 

FacebookTwitterРесурс


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь