Вакциновані педагоги захищають дітей, які не можуть щепитися від COVID-19. Будьте відповідальними!

Дата: 12.10.2021 14:14

Освітяни є пріоритетною групою вакцинації від COVID-19 через специфіку своєї роботи. Вихователі, вчителі та викладачі щодня спілкуються з десятками чи навіть сотнями людей, тож мають вищий ризик захворіти.

COVID-19 може призвести до численних ускладнень чи навіть смерті, а єдиний спосіб убезпечити себе від цього – вакцинація.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, 97% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні в Україні, були невакцинованими.

Крім цього, вакциновані дорослі – як педагоги, так і батьки – захищають дітей, які не можуть щепитися від COVID-19, та створюють безпечний освітній простір для недистанційного навчання.

Читайте у статті https://bit.ly/vaccination_NUS на сайті Нова Українська Школа про те:

чому вчителі в пріоритеті для щеплень;

як школа може стати епіцентром хвороби та чим можна зарадити ситуації;

як перевіряли безпечність вакцин;

що є справжніми протипоказаннями для щеплень.

Нагадаємо, що станом на 11 жовтня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 436 797 осіб, з яких учителів та інших працівників сфери освіти – 55 094.