ЗАЯВА ПРО НАМІРИ проведення оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС).

Дата: 06.10.2021 14:18

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

проведення оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС).

1.Інвестор (замовник) Лугинська селищна рада

Поштова і електронна адреса Україна, 11301, Житомирська область, смт. Лугини, вул. М. Грушевського, ; lug-sel-rada@ukr.net

2.Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти) Житомирська область, с мт. Лугини, вул. Грушевського, 16.

3.Характеристика діяльності (об'єкта) Реконструкція приміщення (енергетична термосанація) Лугинської гімназії ім. В.П. Фількова по вул. Грушевського 16, смт. Лугини, Житомирської області. Транскордонний вплив відсутній.

Технічні і технологічні дані Проектом передбачається реконструкція приміщення (енергетична термосанація) Лугинської гімназії ім. В.П. Фількова по вул. Грушевського 16, смт. Лугини, Житомирської області.

4.Соціально-економічна необхідність планованої діяльності покращення техніко-експлуатаційних показників.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

земельних у межах відведеної земельної ділянки
сировинних будівельні матеріали згідно кошторису на будівництво

енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) згідно технічних умов та договорів.

водних згідно технічних умов та договорів.
трудових педагогічний персонал - 55 осіб, технічний персонал - 25 осіб, учні - 415 осіб (при експлуатації обєкту), 17 осіб (під час будівельно-монтажних робіт).
6.Транспортне забезпечення (при будівництві й експлуатації) під час будівництва - автотранспорт будівельних організацій-підрядників; під час експлуатації – визначається проєктом.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: під час експлуатації -  відсутні; під рас реконструкції – додержання гігієнічних нормативів вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітря та рівня звукового навантаження на межі житлової забудови.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами визначається проектом.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві й експлуатації) на навколишнє середовище: клімат і мікроклімат: відсутній,повітряне: під час експлуатації – відсутні, під час будівництва - викиди в атмосферне повітря визначаються матеріалами ОВНС; водне: відсутній; грунт: під час експлуатації – відсутній, під час будівництва - визначаються матеріалами ОВНС; рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти: під час експлуатації та періоду БМР - відсутні;соціальне середовище (населення):оцінюється як прийнятний; навколишнє техногенне середовище: відсутній.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення під час експлуатації – визначаються матеріалами ОВНС; під час будівництва - будівельні відходи, які збираються та тимчасово зберігаються у встановлених проектом місцях з подальшим вивезенням згідно укладених договорів.

11. Обсяг виконання ОВНС в скороченому обсязі у складі пояснювальної записки

12. Участь громадськості Ознайомлення з проектними матеріалами і подача пропозицій протягом 30 днів з моменту публікації Заяви про наміри за адресою: 11301, Житомирська область, смт. Лугини, вул. М. Грушевського, /

Замовник

___________ПІБ