Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція автодороги Н-03 Житомир – Чернівці

Дата: 06.10.2021 12:06

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» здійснюється реконструкція ділянки автомобільної дороги загального користування національного значення Н-03 Житомир – Чернівці км 52+250 – 58+000, що прилягає до шляхопроводу через залізницю. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі підрядна організація зосереджена на монтажі армогрунтової підпірної стінки.

Роботи проходять поблизу села Кілки Вільшанської територіальної громади Житомирського району.

Станом на сьогодні тривають роботи з:

влаштування стрічкового монолітного цементобетонного фундаменту;

спорудження тіла насипу, що армується георешітками;

облицювання блоками підпірної стінки;

влаштування дренуючого шару для виводу води за межі насипу.

Реконструкція ділянки дороги передбачає:

фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття;

земляні роботи;

влаштування основи з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;

влаштування нижніх шарів покриття з асфальтобетонної суміші;

влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА);

влаштування огородження металевого оцинкованого бар’єрного типу;

нанесення розмітки.

Строк виконання: до 31.12.2021 року.

За інформацією САД у Житомирській області, роботи з капітального ремонту та реконструкції зараз тривають на семи ділянках автодороги Н-03 та двох штучних спорудах на Чуднівщині та Любарщині. Загальна протяжність шляху в ремонті – більше 40 кілометрів.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко проінспектував, як проходить ремонт ділянки дороги Андрушівка-Червоне-Закутинці.

FacebookTwitterРесурс