Святкування Всесвітнього Дня туризму

Дата: 29.09.2021 16:56

Фото без описуФото без описуФото без опису

27 вересня в м. Житомир відбувся Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль «ZT-Expo 2021».

На фестивалі 15 громад представляли свій туристичний потенціал.

Під час заходу було вручено грамоти Департаменту культури, молоді та спорту за активний внесок у розвиток та популяризацію туристичного потенціалу Житомирської області директорові  Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  Гриневичу Юрію Володимировичу та вчителю історії Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  Головачу Віктору Івановичу.

Також у рамках святкування було проведено обласний конкурс туристичної фотографії, де за 1 місце в номінації «Яскрава мить» було нагороджено Карповець Марію.

Щиро вітаємо з нагородами!

25 вересня у рамках святкування Всесвітнього Дня туризму  відбулася екскурсія учнів Лугинської музичної школи в смт Хорошів до музею «Коштовного та декоративного каміння» та «Музею Поліського рушника». Ініціював екскурсію Відділ культури та туризму  Лугинської селищної  ради за підтримки селищного голови Петра Мельника.