УРЯД СХВАЛИВ ПЛАН УПРОВАДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата: 29.09.2021 16:48

Кабінет Міністрів України схвалив план заходів реалізації Концепції розвитку електронної охорони здоров’я.

План допоможе сформувати умови розвитку електронної охорони здоров’я в Україні та створити екосистему, в якій ефективно та безпечно працюватимуть  усі учасники медичного напряму.

«Спільними зусиллями разом із партнерами ми напрацювали документ, що стане одним із ключових у процесі впровадження та розвитку eHealth в Україні. Розвиток основних напрямів електронної охорони здоров’я, а також детальне планування необхідних заходів є вирішальним для досягнення довгострокових цілей, таких як доступність медичних послуг, управління якістю та ефективністю системи охорони здоров’я», – розповіла заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

Реалізація плану заходів передбачена до 2025 року. Його впровадження сприятиме:

• підвищенню якості та доступності медичних послуг,
  • розширенню прав і можливостей пацієнтів,
  • забезпеченню безперервної медичної допомоги та безпеки,
  • підвищенню ефективності управління та використання ресурсів,
  • високому рівню поінформованості населення щодо питань здорового способу життя, профілактики захворювань та отримання медичної допомоги.

До розробки документу долучилися близько 40 представників державних органів, бізнес-спільноти, міжнародних та громадських організацій, експертів.