УРЯД ЗАТВЕРДИВ ЧИСЕЛЬНІСТЬ ПРИЗОВНИКІВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ТА ОБСЯГ ВИДАТКІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ У ЖОВТНІ-ГРУДНІ 2021 РОКУ

Дата: 29.09.2021 16:46

Кабінет Міністрів України 29 вересня прийняв постанову «Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021».

Відповідно до Указу №71 Президента України черговий призов громадян України на строкову військову службу відбуватиметься у жовтні-грудні.

Перші відправлення поповнення до війська планується розпочати 05 жовтня, завершиться призов 21 грудня. Кабінет Міністрів встановив чисельність майбутніх строковиків у кількості 13 575 осіб, із них: до лав Збройних Сил – 6 500 осіб, Нацгвардії – 4 775 осіб, Держприкордонслужби – 1 700 осіб, Держспецтрансслужби – 600 осіб.

Загальний обсяг видатків у сумі 71,1 млн грн для проведення призову буде здійснюватися в межах відповідних бюджетних призначень. Для призову до Збройних Сил України виділено 34,1 млн грн, Нацгвардії – 25,0 млн грн, Держприкордонслужби – 8,9 млн грн, ДССТ – 3,1 млн грн.

На строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року призиваються громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.